![](https://cafetaf.gr/wp-content/uploads/2023/12/Taf-@-The-Architect-Show-LinkedIn-819x1024.png)
Tο διήμερο 8-9 Δεκεμβρίου, η taf βρέθηκε στο The Architect Show, το οποίο πραγματοποιήθηκε στο εκθεσιακό κέντρο Metropolitan Expo, όπου η υψηλή αισθητική της αρχιτεκτονικής συνοδευόταν από την εξαιρετική ποιότητα του καφέ taf.
Στο κεντρικό bar η taf προσέφερε:
Καθ’ όλη τη διάρκεια της έκθεσης, εκατοντάδες επισκέπτες πέρασαν από το κεντρικό bar για να απολαύσουν ένα φλιτζάνι καφέ taf, πριν συνεχίσουν την υπόλοιπη επίσκεψή τους.