![](https://cafetaf.gr/wp-content/uploads/2019/06/48006026822_be85c39a28_b-1024x684.jpg)
Την 1η Ιουνίου η εταιρεία la Marzocco διοργάνωσε το δεύτερο event Out of the Box στην Βαρκελώνη. Ο βασικός σκοπός του event ήταν να φέρει κοντά και να διασκεδάσει την τοπική κοινωνία ανθρώπων που ασχολούνται με τον καφέ και μοιράζονται το ίδιο πάθος για αυτόν. Ο εξαιρετικός καφές της taf Abdon Quilla Ochochque ήταν εκεί για να στηρίξει την διοργάνωση. Είμαστε πολύ περήφανοι για την τεράστια επιτυχία του event.