![](https://cafetaf.gr/wp-content/uploads/2024/05/ESO-Conference-2024-Website_1-819x1024.png)
Στις 22/5/2024, η Taf βρέθηκε και πάλι στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών για να υποστηρίξει την Ημερίδα ΕΣΩ 2024, «Down To Earth: ο ρόλος της αρχιτεκτονικής στο Νέο Κλιματικό Καθεστώς», η οποία πραγματοποιήθηκε για 12η συνεχή χρονιά. Ένας κορυφαίος θεσμός, όπου η αισθητική του design συναντήθηκε με την εξαιρετική ποιότητα του καφέ taf. Καθ’ όλη τη διάρκεια της ημερίδας, η taf προσέφερε μία μοναδική γευστική εμπειρία στους συμμετέχοντες, προσφέροντας εξαιρετικά εσπρέσο από Competition Blend, το βραβευμένο Cold Brew, καθώς και επιλογές απολαυστικών coffee cocktails.